Top 8 adventních kalendářů

Top 8 adventních kalendářů 2021 pro děti

Dětský adventní kalendář je skvělý způsob, jak seznámit vaše ratolesti s čekáním na Vánoce. Nápady na adventní kalendář jsou různé. Můžete si ho vyrobit sami nebo si vybrat hotový adventní kalendář s hračkami. Děti jistě potěší každý den objevené drobné dárky. Jaký adventní kalendář 2021 pro děti vybrat?

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

Obsahy

Adventní kalendář je zvláštní druh kalendáře ukazující 24 dní spojených s křesťanskými Vánocemi a dobou adventu. Kalendář slouží k odpočítávání dnů adventu ke Štědrému dnu. Rozšířená je papírová verze, ve které se nachází 24 políček vyplněných malou sladkostí, často čokoládou různého tvaru. Existují i verze, ve kterých jsou sladkosti nahrazeny hračkami, případně také verze elektronické či přímo virtuální.

1. Adventní kalendář s panenkou Panenka Barbie | GFF61

 

 

Adventní kalendář Barbie vám umožní užít si nadcházející svátky po dobu 24 dní plné překvapení. První den si děti vezmou panenku Barbie a dalších 23 dní každý den objevují něco nového! Jedním z dárků je prsten se srdcem pro dítě - krásně zapadne do elegantního vánočního oblečení a dodá vánočním okamžikům jiskru. Ostatní prvky vám pomohou obléknout Barbie na rodinné oslavy a další. Oděv a doplňky - jako jsou zvířata, balón a péřové boas - inspirují kreativní hru. Každé nové překvapení vám umožňuje kombinovat více a více prvků a vyprávět nové příběhy. Děti rádi otevřou sloty adventního kalendáře a rozšíří možnosti zábavy, protože když si dívky hrají s Barbie, zjistí, že mohou být tím, kým chtějí být. Sada obsahuje panenku Barbie a 23 dalších překvapení. Panenka nestojí sama. Barvy a dekorace se mohou lišit.

2. Adventní kalendář Hot Wheels 2021 | GJK02

 

Užij si prázdniny a zpříjemni si odpočítávání dnů, které zbývají do Vánoc s tímto pestrobarevným adventním kalendářem s vánoční tematikou. Čeká na tebe 24 okének. V každém z nich na tebe čeká parádní překvapení. Odpočítávej den po dni od prvního prosince až do Vánoc ve stylu Hot Wheels®. Z tohoto adventního kalendáře Hot Wheels® budou nadšené děti všech věkových kategorií.

3. Adventní kalendář Cars mini, Mattel | GPG11

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

Zpříjemni si čekání na Vánoce s tímto pestrobarevným adventním kalendářem na motivy oblíbeného filmu Auta 3, tentokrát v provedení Cars mini!

V každém okénku kalendáře se ukrývá parádní překvapení. Odhal je všechny! Chceš nápovědu, na co se můžeš těšit? Uvnitř kalendáře se ukrývá 5 mini angličáků, části dráhy, tematické díly a doplňky, které znáš z filmu. Otvírej postupně jednotlivá okénka, postav si kompletní herní kolekci a užij si spoustu zábavy se svými nejoblíbenějšími hrdiny z filmů Auta nejen při čekání na Vánoce.

4. Adventní kalendář "Back to the Future" Playmobil | 70574

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

Pusťte se do odpočítávání Vánoc díky vzrušujícímu adventnímu kalendáři PLAYMOBIL Návrat do budoucnosti! Za každými dvířky je dárek - panáček nebo ikonické doplňky, které dětem i dospělým zaručují jedinečnou zábavu při cestování v čase po dobu 24 dnů až do Štědrého dne. Jakmile jsou všechna překvapení venku, krabice se stane kulisou legendární scény na náměstí.

Vytvářejte znovu ikonické scény z Návratu do budoucnosti a Návratu do budoucnosti II. Třeba s Martym McFlyem a Jennifer Parkerovou nebo doktorem Brownem na parkovišti obchodního centra Twin Pines z roku 1985. Fanoušci, kteří chtějí cestovat o něco dále zpět do padesátých let, mohou Martyho postavit na skateboard a necham ho utéct před Biffem. Je téměř 10:04 hodin a doktor Brown musí vylézt na věžní hodiny, aby nasměroval blesk do kompenzátoru toku.

Postavy z let 1955 a 1985 a mnoho dalších detailů pro vytvoření ikonických scén z kultovních filmů.

Dioráma (karton) radnice s věžními hodinami z Hill Valley.

5. Adventní kalendář heidin zimní svět playmobil | 70260

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

Zdravý adventní kalendář, u kterého se nebudou dětem kazit zuby. Oblíbené adventní kalendáře PLAYMOBIL® po mnoho let zkracují čekání dětí na Štědrý den.

24 tajemných přihrádek pro tebe. Odpočítávej letos v prosinci dny do Vánoc z kolekcí PLAYMOBIL®.

V adventním kalendáři „Heidin zimní svět“ si děti naplno užívají zimní radovánky společně s oblíbenou kamarádkou Heidy.

Každé okénko obsahuje překvapení ke stavění.

6. Adventní kalendář Farma PLAYMOBIL | 70189

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

Playmobil adventní kalendář přináší do předvánočního času, každý den nové překvapení. Postupně si děti mohou vyloupnout jednu součást za druhou a postupně si tak sestavit celou farmu. Děti mohou objevit tatínka, kravičky, prasátka, králíčky, kuřátka, také traktor s vyklápěcím přívěsem a čelním nakladačem.

Přednosti:

  • omyvatelné, kvalitně zpracované dílky
  • kombinovatelné s dalšími sadami stavebnic
  • skládání rozvíjí prostorovou představivost a zručnost dětí

7. Adventní kalendář + překvapení na každý den L.O.L. SURPRISE 2021 | 576037

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

L.O.L. SURPRISEAdventní kalendář LOL Surprise pro každý den 576037. Děti milují překvapení, a proto je série LOL Surprise tak populární. Kalendář je další odpovědí na očekávání dívek. Obsahuje 25 okének, která skrývají doplňky z kolekce LOL. Každé okno obsahuje doplňky a šatní skříně, ve kterých se v daný den může objevit vaše panenka LOL Surprise. Kombinujte nekonečné módní kombinace!

 Obsah a vlastnosti sady:

  • 1 exkluzivní panenka L.O.L Surprise
  • 24 různých doplňků vč. oblečení, boty, brýle, kabelky
  • 1 list samolepek

8. Adventní kalendář pro ženy na dárek

Adventní kaledář HIT 2021 Mattel Barbie Hot Wheels, MGA, lol l.o.l suprise Hračky pro děti, Panenky a doplňky, Playmobil

BEAUTY DÁRKY - Tento jedinečný adventní kalendář ocení ženy, které sledují převládající trendy. Uvnitř jsou šperky a předměty, které vám pomohou při každodenních činnostech. Pokud chcete, aby byla vaše máma / přítel nebo druhá polovina příjemnější před vánoční čekací dobou, je tato sada dárků ideálním řešením .

FUNKČNÍ BALENÍ - Krabice, ze které jsou odstraněny všechny dary, bude perfektní jako organizátor dovolené , můžeme vložit nejrůznější drobné doplňky. Je také ekologickou alternativou zabalit vánoční dárek našim blízkým. Není třeba znovu kupovat rekreační tašky nebo krabice .

MODERNÍ DESIGN - prezentovaná vánoční sada se svým vzhledem velmi liší od ostatních kalendářů otevřených na internetu, které se otevírají na základě mačkání lepenkových oken. V originálním balení, které navrhli naši grafici, je 24 dárků zabalených v samostatných krabicích s čísly a svátečními vzory . Celek je zdoben barevně ladícím lukem.

DÁRKY V DEKORATIVNÍCH BOXECH - díky skutečnosti, že dárky jsou v samostatných balíčcích s vánočními vzory, může se každý z nich stát samostatným malým dárkem, který dáme milovanému. Jsou také ideální pro adventní zábavu - tzv. Vánoční oslavy, při nichž příjemce hledá dárky