Motorový křovinořez 42,7 cm3 1,25kW | YT-85000

Kód: 1685
Značka: Yato
2 791,63 Kč 2 307,13 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kobotec - Všechny zboží na jednom místě

Motorový křovinořez 42,7 cm3 1,25kW

 

   

Křovinořez je vhodný všude tam, kde nelze použít klasickou sekačku. Ideální pro sekání vysoké trávy, plevele a zpracování keřů.

Nová generace motorů s elektronickým zapalováním, zajišťuje spolehlivé startování a bezproblémový chod motoru. Výkon spalovacího motoru se zdvihovým objemem 42,7 cm3 činí 1,25 kW. Samotná nádrž křovinořezu pojme 1 l paliva, kde benzín se míchá s olejem v poměru 40:1.

Křovinořez je dále vybaven antivibračním ramenem pro maximální pohodlí při sekání na těžko přístupných místech. Nastavitelná rukojeť je ergonomicky tvarována, pro pohodlnou, snadnou a přesnou obsluhu zařízení.

V balení je spolu s křovinořezem obsažena sada klíčů, ochranný štít, strunová hlava se strunou 2,4 mm, pilový (trojzubý) list, popruhy a nádoba na míchání benzínu s olejem.

Motorový křovinořez 42,7 cm3 1,25kW | YT-85000

Technická data
Motorspalovací
Zapalováníelektronické
Zdvihový objem42,7 cm3
Výkon1,25 kW (1,7 HP)
Řezný průměr pilového listu25,5 cm
Řezný průměr struny43 cm
Průměr struny2,4 mm
Míchání paliva40:1 (benzín:olej)
Objem nádrže1 l

 

 

Všechny zboží na jednom místě - Kobotec


Kód: YT-85000 EAN: 5906083850004

Doplňkové parametry

Kategorie: Křovinořezy a vyžínače
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka YATO je už v ČR poměrně zažitá. YATO vyrábí nářadí v sérii hobby i profi. Naleznete nářadí jako jsou gola sady, klíče, vzduchové nářadí i speciální nářadí pro automechaniky. Společnost TOYA SA je jedním z hlavních výrobců a distributorů ručního a elektrického nářadí, který má působnost na mezinárodním trhu.

Firemní strategie, která je zaměřená na zabezpečení ziskovosti a rozvoje společnosti, umožňuje průběžně zavádět inovativní produkty a získávat nové trhy. Dynamicky zvyšuje svůj podíl na trhu zakládáním nových poboček a zastoupení v Evropě i v Asii.

Dnes je společnost s mezinárodní působností a většina jsou polští investoři. Výrobky YATO jsou synonymum nejvyšší kvality profesionálního nářadí, unikátního a individuálního servisu pro nejnáročnější zákazníky. Schopnost budovat silné značky jako je YATO, Power Up, STHOR, Vorel, Lund je jedním z nejvýraznějších atributů odlišení společnost od konkurence.

Více než 3000 odběratelů ve 42 zemích po celém světe je výsledkem vysoko vnímané kvality. Několik tisíc produktů stále v nabídce rozhodně splní očekávání zákazníka. Profesionálně postavené logistické sítě, moderní logistická centra, distribuční a výškové sklady o celkové ploše 22000 m2 poskytují efektivní skladování a dodávání nářadí zákazníkům po celém světě.

Aktivní obchodní operace za posledních 20 let přinesli především dynamický rozvoj, investice do nových technologií, které pomáhají neustále držet rostoucí podíl na trhu.

 

Kvalitní nářadí Yato, Sady nářadí, Elektrické nářadí, Dílenské skříně, Svářečky, Široká nabídka. Produkty skladem.