Lampa pouliční LED 36W - 4150lm | YT-81920

Kód: 1262
Značka: Yato
2 408,96 Kč 1 990,88 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kobotec - Všechny zboží na jednom místě

Lampa pouliční LED 36W - 4150lm

 

Lampa pouliční LED 36W - 4150lm

 

Svietidlo YT-81920 je inovatívne riešenie pre vonkajšie osvetlenie s využitím LED technológie. Majú v sebe výborné technické parametre s najvyššou kvalitou spracovania, popredných svetových značkových komponentov, atraktívnym dizajnom a veľmi priaznivú cenu. Svietidlo YT-81920 je napájané v rozsahu 90 až 264 V, a zdrojom energie môže byť aj tiež už nainštalovaná solárna súprava. Svietidlo je k dispozícii v štandardnej farebnej teplote 4000 ° K .Na výrobu boli použité vysoko kvalitné značkové LED svetlá amerického výrobcu CREE LED.Svietidlo YT-81920 je inovatívne riešenie pre vonkajšie osvetlenie s využitím LED technológie. Majú v sebe výborné technické parametre s najvyššou kvalitou spracovania, popredných svetových značkových komponentov, atraktívnym dizajnom a veľmi priaznivú cenu. Svietidlo YT-81920 je napájané v rozsahu 90 až 264 V, a zdrojom energie môže byť aj tiež už nainštalovaná solárna súprava. Svietidlo je k dispozícii v štandardnej farebnej teplote 4000 ° K .Na výrobu boli použité vysoko kvalitné značkové LED svetlá amerického výrobcu CREE LED.

Použitie:
pouličné osvetlenie,osvetlenie ciest a chodníkov,osvetlenie parkovísk,súkromné osvetlenie,osvetlenie parkov, záhrad, cyklotrás ...

 

hmotnosť (kg) 6,000

stupeň ochrany IP65

farebná teplota 4000

Kcertifikácia CE

typ vonkajšie LED

svetlochromatickosť svetelný tok 4150l

mspotreba (W) 36

!count obmedzený počet

Všechny zboží na jednom místě - Kobotec


Kód: YT-81920 EAN: 5906083054433

Doplňkové parametry

Kategorie: Noční světla
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka YATO je už v ČR poměrně zažitá. YATO vyrábí nářadí v sérii hobby i profi. Naleznete nářadí jako jsou gola sady, klíče, vzduchové nářadí i speciální nářadí pro automechaniky. Společnost TOYA SA je jedním z hlavních výrobců a distributorů ručního a elektrického nářadí, který má působnost na mezinárodním trhu.

Firemní strategie, která je zaměřená na zabezpečení ziskovosti a rozvoje společnosti, umožňuje průběžně zavádět inovativní produkty a získávat nové trhy. Dynamicky zvyšuje svůj podíl na trhu zakládáním nových poboček a zastoupení v Evropě i v Asii.

Dnes je společnost s mezinárodní působností a většina jsou polští investoři. Výrobky YATO jsou synonymum nejvyšší kvality profesionálního nářadí, unikátního a individuálního servisu pro nejnáročnější zákazníky. Schopnost budovat silné značky jako je YATO, Power Up, STHOR, Vorel, Lund je jedním z nejvýraznějších atributů odlišení společnost od konkurence.

Více než 3000 odběratelů ve 42 zemích po celém světe je výsledkem vysoko vnímané kvality. Několik tisíc produktů stále v nabídce rozhodně splní očekávání zákazníka. Profesionálně postavené logistické sítě, moderní logistická centra, distribuční a výškové sklady o celkové ploše 22000 m2 poskytují efektivní skladování a dodávání nářadí zákazníkům po celém světě.

Aktivní obchodní operace za posledních 20 let přinesli především dynamický rozvoj, investice do nových technologií, které pomáhají neustále držet rostoucí podíl na trhu.

 

Kvalitní nářadí Yato, Sady nářadí, Elektrické nářadí, Dílenské skříně, Svářečky, Široká nabídka. Produkty skladem.