Hever pístový hydraulický 20T | YT-1707

Kód: 4535
Značka: Yato
2 621,27 Kč –9 %
Hever pístový hydraulický 20T | YT-1707
2 621,27 Kč –9 % 2 375,99 Kč 1 963,63 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kobotec - Všechny zboží na jednom místě

Hever pístový hydraulický 20T

 

 

Pístový zvedák s nosností 20t. Základní výška v zataženém stavu je 241 mm. Díky napumpování pístu můžete břemeno zdvihnout až do výšky 406 mm. Můžete si pomoci vytočením závitu patky a zvýšit rozsah zdvihu ze základní výšky 356 mm (základní výška + 115 mm šroubování) až do max zdvihu 521 mm.

Ocelová základna o rozměru 165x161 mm je vyrobena do oblouku, tím pomáhá správnému zatížení panenky ve středu pístu. Tato základna je kovaná a poskytuje více oceli pouze v místech, kde je potřeba. Nádrž je navařena přímo na kovanou základnu a i díky tomuto provedení se konstrukce zpevnila a zásadně se snížila váha hydraulického zvedáku. Kvalitně svařená konstrukce nádrže a dvojité těsnění v čerpadle zabraňuje úniku oleje. 

Povrchová úprava provedená technologií ENP (bezobslužné niklování) zabraňuje vzniku koroze a pomáhá zachovat povrch dlouho hladký a čistý. Usnadnění zvedání zajišťuje dlouhá pozinkovaná rukojeť. Nadměrnému roztažení ramene a poškození válce zabraňuje bezpečnostní ventil.

 HEVER PÍSTOVÝ HYDRAULICKÝ 20T

  • S bezproudovým niklovým pokovením
  • Rozměry základny [mm]: 165x161
  • Min. výška [mm]: 241
  • Max. výška [mm]: 521
  • Výška tyče/pístu [mm]: 165
  • Výška tyče se závitem [mm]: 115
  • Šířka sedla [mm]: 60
  • Hmotnost: 13,5 kg
  • Nosnost: 20t
  • Objem: 9,747 dm3 (litrů)

 

Všechny zboží na jednom místě - Kobotec


Kód: YT-1707 EAN: 5906083917073

Doplňkové parametry

Kategorie: Hevery
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Značka YATO je už v ČR poměrně zažitá. YATO vyrábí nářadí v sérii hobby i profi. Naleznete nářadí jako jsou gola sady, klíče, vzduchové nářadí i speciální nářadí pro automechaniky. Společnost TOYA SA je jedním z hlavních výrobců a distributorů ručního a elektrického nářadí, který má působnost na mezinárodním trhu.

Firemní strategie, která je zaměřená na zabezpečení ziskovosti a rozvoje společnosti, umožňuje průběžně zavádět inovativní produkty a získávat nové trhy. Dynamicky zvyšuje svůj podíl na trhu zakládáním nových poboček a zastoupení v Evropě i v Asii.

Dnes je společnost s mezinárodní působností a většina jsou polští investoři. Výrobky YATO jsou synonymum nejvyšší kvality profesionálního nářadí, unikátního a individuálního servisu pro nejnáročnější zákazníky. Schopnost budovat silné značky jako je YATO, Power Up, STHOR, Vorel, Lund je jedním z nejvýraznějších atributů odlišení společnost od konkurence.

Více než 3000 odběratelů ve 42 zemích po celém světe je výsledkem vysoko vnímané kvality. Několik tisíc produktů stále v nabídce rozhodně splní očekávání zákazníka. Profesionálně postavené logistické sítě, moderní logistická centra, distribuční a výškové sklady o celkové ploše 22000 m2 poskytují efektivní skladování a dodávání nářadí zákazníkům po celém světě.

Aktivní obchodní operace za posledních 20 let přinesli především dynamický rozvoj, investice do nových technologií, které pomáhají neustále držet rostoucí podíl na trhu.

 

Kvalitní nářadí Yato, Sady nářadí, Elektrické nářadí, Dílenské skříně, Svářečky, Široká nabídka. Produkty skladem.